Click for Winners List!


View MB Customs Merchandise!


Keep Up on Jimmy Mars!

>> Mars Race Cars Winners List:
Congrats to our Mars Race Cars drivers who picked up feature wins throughout the month of June 2020 including:

Late Models
Nick Anvelink - Shawano Speedway
Chad Becker - Casino Speedway
Travis Budisalovich - Gondik Law Speedway (Two-Time Winner)
Tom Corcoran - River Cities Speedway
Joel Couvillion - Thunder Valley Speedway
Joel Couvillion - Chatham Speedway
Bo Day - Big O Speedway
Cade Dillard - $30,000 Firecracker 100 - Lernerville Speedway
Jesse Glenz - Cedar Lake Speedway
Rick Hanestad - Gondik Law Speedway
Rick Hanestad - Cedar Lake Speedway
Jimmy Mars - Cedar Lake Speedway
Charlie McKenna - $3,000 SLMR Series - Independence Motor Speedway
Charlie McKenna - Hamilton County Speedway
Tom Naeyaert - Shawano Speedway
Joe Provinzino - Cedar Lake Speedway (Two-Time Winner)
Ben Schaller - Tri State Late Model Series - I-90 Speedway
Cole Schill - McLean County Speedway
Lance Schill - First Late Model Win - River Cities Speedway
Justin Schmidt - Plymouth Dirt Track
Brad Seng - River Cities Speedway
Brad Seng - Devils Lake Speedway
Dustin Walker - Lucas Oil Speedway (Two-Time Winner)

Modifieds
Dale Ames - Casino Speedway
Josh Angst - Mason City Motor Speedway
Josh Angst - Mississippi Thunder Speedway (Two-Time Winner)
Dan Bargender - SK Speedway
Wendall Bolden - Devil’s Bowl Speedway
Austin Bonner - West Texas Raceway
Austin Bonner - Route 66 Motor Speedway (Two-Time Winner)
Jason Cummins - Deer Creek Speedway
Jason Cummins - Mason City Motor Speedway
Clyde Dunn, Jr. - Devils Bowl Speedway (Two-Time Winner)
Clyde Dunn, Jr. - RPM Speedway (Two-Time Winner)
Dennis Elliott - Sports Park Raceway
Darron Fuqua - Humboldt Speedway
Connor Friske - Black Hills Speedway
Alex Guthmiller - Brown County Speedway (Two-Time Winner)
Lee Hibner - I-35 Speedway (Two-Time Winner)
Philip Houston - West Texas Raceway
Justin Johnson - Lakeside Speedway
Brandon Kinzer - Volunteer Speedway
Mike Knopps - Eagle Valley Speedway
James McCreery - First Modified Win - Big O Speedway
Darrell Nelson - Cedar Lake Speedway (Two-Time Winner)
Rodney Sanders - Rapid Speedway
Rodney Sanders - Cedar Lake Speedway (Two-Time Winner)
Rodney Sanders - 100th USMTS Win - Tri-State Speedway
Lucas Schott - Mississippi Thunder Speedway
Drake Troutman - Roaring Knob Speedway
Drake Troutman - Bedford Speedway
Tyler Wolff - Salina Highbanks Speedway

Midwest Modifieds/B-Modifieds/Sport Mods
Jesse Aho - Eagle River Speedway
Peyton George - Gillette Thunder Speedway
Grant Hall - Estevan Motor Speedway
Shane Halopka - Eagle Valley Speedway (Two-Time Winner)
Shane Halopka - Rice Lake Speedway
Brock Hess - I-90 Speedway
Jeremy Nelson - Ogilvie Raceway
Lance Schill - River Cities Speedway
Cole Searing - Miller Central Speedway
Dawson Zabel - Tri County Speedway
Dawson Zabel - Brown County Speedway
Dawson Zabel - ABC Raceway
#TeamMB

Congrats to our Mars Race Cars drivers who picked up feature wins throughout the month of May 2020 including:

Late Models
Chad Becker - Casino Speedway
Chad Becker - Miller Central Speedway
Bo Day - Big O Speedway
Bo Day - Boothill Speedway
Bo Day - Monarch Motor Speedway
James Giossi - Mississippi Thunder Speedway
Jesse Glenz - Cedar Lake Speedway
Curt Kranz - Miller Central Speedway
Chad Olsen - Casino Speedway
Cole Schill - Miller Central Speedway
Jake Timm - Mississippi Thunder Speedway (Three-Time Winner)

Modifieds
Josh Angst - Mississippi Thunder Speedway
Mark Dotson - I-35 Speedway (Two-Time Winner)
Clyde Dunn, Jr. - Devils Bowl Speedway
Clyde Dunn, Jr. - RPM Speedway
Darron Fuqua - I-35 Speedway (Two-Time Winner)
Darron Fuqua - Lakeside Speedway
Darron Fuqua - Central Missouri Speedway
Joey Moxley - Deep South Speedway (Two-Time Winner)
Shannon Parker - KMS Speedway
Rodney Sanders - Central Missouri Speedway
Rodney Sanders - Monarch Motor Speedway
Lucas Schott - Hamilton County Speedway
Terry Schultz - Central Missouri Speedway
Dustin Sorensen - Mississippi Thunder Speedway
Jake Timm - Mississippi Thunder Speedway
Drake Troutman - Roaring Knob Motorsports Complex
Michael Truscott - Eagle Valley Speedway
Hunter Wilbanks - Crossroads Motorsports Park
Tyler Wolff - Outlaw Motor Speedway
Tyler Wolff - Salina Highbanks Speedway

Midwest Modifieds
Derek Haas - Eagle Valley Speedway
Brock Hess - I-90 Speedway
Shane Halopka - Eagle Valley Speedway
Cole Searing - Miller Central Speedway
Tyler Vernon - ABC Raceway

B-Modifieds
Shaun Walski - Mississippi Thunder Speedway (Two-Time Winner)

Sport Mods
Lance Schill - Scotland County Speedway
#TeamMB

Congrats to our Mars Race Cars drivers who picked up feature wins throughout the months of January, February, March, and April 2020 including:

Late Models
Cade Dillard - Vado Speedway Park

Modifieds
Bo Day - Big O Speedway
Glen Hibbard - Kennedale Speedway Park
Matt Leer - Arizona Speedway
Joey Moxley - Hattiesburg Speedway
Rodney Sanders - Cotton Bowl Speedway
Rodney Sanders - I-37 Speedway
Rodney Sanders (three-time) - Vado Speedway Park
Rodney Sanders - Arizona Speedway
Lucas Schott - Arizona Speedway
#TeamMB

 

Click for Winners List! Home About Us What We Do Clients Suppliers Contact Us Like Us on Facebook! Email Us Today! Home About Us What We Do Clients Suppliers Contact Us Delph Communications